BİZ KİMİZ

Türkiye'nin yenilikçi hızlı büyüyen, alternatif hediyelik ürünler geliştiren şirketiyiz. Misyonumuz müşterilerimize her zaman ve her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir!

POPŞEKER ekibimizle; hayatınızı renklendirecek farklı ürünleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Tecrübeli kadromuz sayesinde sizleri mutlu etmek için dünyanın birçok ülkesinden en yeni ve en ilginç ürünleri Türkiye’ye getiriyoruz. Basit ve sıradan hediyelerden bıktıysanız doğru adrestesiniz! Arkadaşlarınıza, annenize, babanıza, sevgilinize, en önemlisi de kendinize hediye edebileceğiniz sıradışı, ilginç, orijinal ve değişik ürünleri size sunmaktan gurur duyarız.
 
2018 yılında faaliyete başlayan POPŞEKER.com’un hızlı ve modern alt yapısı sayesinde binlerce ürünü birkaç saniyede fiyata ve diğer katagorilere göre filtreleyerek, kısa zamanda sıradışı sürprizler bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde kredi kartı, peşin veya taksitle olacak şekilde ödemenizi yaparak alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.
 
POPŞEKER.com; evinizin veya işyerinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize veya kendinize hayatınızı kolaylaştıracak hediyelik ürünleri seçmenizi ve hızlıca elde etmenizi sağlayan güvenli bir internet mağazasıdır.
 

45B

Ürün Satışı

1.8M

Müşteriye Dokunduk

30.6B

Aktif Üye

9.90

Düşük Fiyat Garantisi

PopŞeker'in Yolculuğunu Keşfedin

PopŞeker
Şubat 2016
Fikir Los Angeles'ta bir gurup uçuk arkadaşın aklına geldi ve şekillenmeye başladı.
favicon
Nisan 2017
Türkiye'de bir çok ünlü pazaryerinde testler başladı ve oldukça iyi geri dönüşler alındı.
social-image1
Ocak 2018
Web sitesi tasarım çalışmaları başladı ve artık siteyi hayata geçirme kararı alındı.
PopŞeker
Temmuz 2019
POPŞEKER.com sitemiz kendi geliştirdiğimiz ilginç hediyelik ürünlerle ticari hayatına resmen başladı.

Main Menu